15.08.2021 w CTK Komorniki

W najbliższą niedzielę tj.15.08.2021 zapraszamy do CTK Komorniki na wydarzenia związane z upamiętnieniem kolejnej rocznicy „Cudu nad Wisłą”.

Głównym punktem programu będzie inscenizacja wesela wojskowego latem 1920 roku, którą będzie można obejrzeć przed budynkiem od godz.15:00

Wcześniej, o 12:00 zapraszamy na rajd pieszy po okolicznych ścieżkach a dzieci o 12:30 na spektakl „RatUlku”.

O 15:00 w sali widowiskowej koncert operetkowy „Na herbacie u Pana Moniuszki” w wykonaniu Amato Bel Canto- artystów Teatru Wielkiego Opery Narodowej w Poznaniu. W repertuarze znajdują się m.in. pieśni ze „Śpiewnika Domowego”, które znamy i możemy wspólnie zanucić.

Szczegóły wydarzeń na plakacie. Na te dziejące się wewnątrz budynku, ze względu na obowiązujące przepisy sanitarne obowiązują zapisy.

Zapraszamy gorąco.