31 finał WOŚP – firmowe puszki stacjonarne

Czy Twoja firma może wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?Oczywiście, że tak!!!

Jeżeli chcesz współtworzyć 31 finał WOŚP z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Komornikach to zaloguj się na iwolontariusz.wosp.org.pl i wybierz Firmową Puszkę Stacjonarną. Możesz ją ustawić w Twoim sklepie przy kasie, biurze, czy recepcji. Puszka może być wystawiona od 10 grudnia 2022r. do 29 stycznia 2023r.
NAGRODA!!!

Dodatkowo każda firma, która zarejestruje się przez iwolontariusz.wosp.org.pl będzie miała szanse wygrać gadżety podpisane przez Jurka Owsiaka.

Jeżeli chcesz być z nami, to w wyszukiwarce sztabów wpisz nasz numer #6425, lub wpisz Komorniki. Wybierz Sztab Gminny Ośrodek Kultury w Komornikach, wypełnij aktywne pola i wyślij zgłoszenie.
❤️❤️❤️❤️❤️Do zobaczenia, Siema ❤️❤️❤️❤️❤️