Turniej Szachowy

W sobotę, 5 października, w Centrum Tradycji i Kultury w Komornikach odbył się Turniej Szachowy o puchar Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury. Wydarzenie przyciągnęło wielu pasjonatów szachów, którzy rywalizowali o możliwość zdobycia kategorii szachowej. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i gratulujemy zwycięzcom!

Uwaga, dodatkowa informacja:
w przypadku wypełnienia normy na wyższą kategorię szachową przez zawodników którzy nie posiadają przynależności klubowej, aby ją otrzymać należy spełnić jeden z dwóch warunków:

1. Należy zapisać się do jakiegokolwiek klubu szachowego – w tym przypadku kategoria nadana jest automatycznie bez opłaty, lub
  2. Należy wpłacić na konto Wielkopolskiego Związku Szachowego kwotę 50 zł, w tytule przelewu podać „nadanie kategorii szachowej – imię i nazwisko zawodnika” i przesłać potwierdzenie na email kkie@wzszach.poznan.pl

nr konta WZSzach: 30 1090 1737 0000 0001 5559 3686