Casting.Poczekalnia- spektakl teatralny

31.07.2021

Spektakl pt.: ”Casting. Poczekalnia”
 Gminny Ośrodek Kultury zaprasza do Centrum Tradycji i Kultury 31 lipca o godzinie 18.00 na spektakl pt.: Casting. Poczekalnia”.

Jest to  życiowy komedio-dramat, historia słodko-gorzka dwóch aktorów. Spektakl jest bardzo smakowitym przekrojem tego, w jaki sposób wygląda i przebiega praca aktora. To też swoista spowiedź obu panów, miejscami bardzo prywatna, gorzka i bolesna. Jest to polemika ze stereotypami wyobrażeń na temat życia Aktora, pławiącego się w luksusie, jedzącego na złotych talerzach. Historia opowiedziana od strony kulis, teatr w teatrze. Coś co widzowie lubią najbardziej - uchylenie rąbka tajemnicy, tego co w życiu aktora jest skrywane i niewidoczne. Wszystko zostało niebywale sprytnie i zabawnie napisane przez Macieja Kowalewskiego. Cała historia to splot anegdot, legend, mitów i faktów z życia niejednego aktora.

autor: Maciej Kowalewski

reżyseria: Jakub Wons

muzyka: Szymon Suchoń

produkcja: kantyna kulturalna

obsada: Sebastian Cybulski, Andrzej Popiel

czas trwania: 90 minut

Bilety w cenie: 50 zł dostępne na portalu bilety24.pl.

Imprezę organizujemy w sposób bezpieczny, zgodnie z obowiązującymi wytycznymi, pamiętając o zachowaniu odległości i konieczności zasłaniania ust i nosa.

Organizatorem koncertu jest Gminny Ośrodek Kultury Komorniki

Serdecznie zapraszamy!