Event Series Event Series: Dom Kultury „Dworek” w Głuchowie

Darmowe warsztaty z GKRPAiU z wyżywieniem

3 lipca, 2023 | 00:00

Zbudujemy zgrany team poprzez zajęcia team buildingowe. Nauczymy się efektownie zarządzać swoimi czasem i stworzymy do tego ciekawe gadżety pomocnicze. Zamienimy się w finansowych ninja, którzy dowiedzą się jak oszczędzać i dlaczego warto to robić oraz poznamy najskuteczniejsze metody oszczędzania. Stworzymy własny, innowacyjny produkt, który być może odmieni życie ludzkości. Otworzymy swój pierwszy lokalny biznes tworząc przy tym kreatywne materiały marketingowe i nietypowy biznes plan. Zaprojektujemy własną tablicę inspiracji oraz wskażemy dzieciom możliwości zarabiania na pasji. Stworzymy pierwsze CV skupiając się na swoich mocnych stronach, umiejętnościach i talentach prezentując je w możliwie najbardziej kreatywnej i nietypowej formie. Zagramy w grę terenową, której misją będzie uchronić bank przed napadem rabusiów, sprawdzimy wszelkie zabezpieczenia banku.

3 lipca, 2023