Event Series Event Series: Dom Kultury „Klub” w Rosnówku

Dylane 2024

14 września 2024 | 16:00 - 23:30

W sobotę 14 września 2024 roku w Rosnówku odbędzie się wyjątkowe wydarzenie pod nazwą „Dylane 2024”. Impreza rozpocznie się o godzinie 16:00 i potrwa aż do późnych godzin nocnych, zapewniając atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Atrakcje dla dzieci (16:00 – 19:30)
W pierwszej części wydarzenia, od godziny 16:00 do 19:30, organizatorzy przygotowali liczne atrakcje dla najmłodszych. Na uczestników czekają m.in. animacje sportowe, różnorodne zabawy, dmuchane zamki, malowanie twarzy oraz przejażdżki na kucyku. Dla młodych miłośników przygód zostanie otwarta specjalna „strefa harcerza”, gdzie dzieci będą mogły spróbować swoich sił w harcerskich aktywnościach. To idealna okazja, aby najmłodsi spędzili czas na świeżym powietrzu, bawiąc się i zdobywając nowe umiejętności. Zabawa taneczna (20:00 – 01:00)
Wieczorem, od godziny 20:00 do 01:00, odbędzie się zabawa taneczna w rytmach muzyki klubowej. Na scenie wystąpią DJ-e z najlepszych klubów muzycznych w Polsce, w tym DJ Tix, DJ Wajs, DJ Quiz, CJ Stone oraz X-Morph. To wydarzenie z pewnością przyciągnie miłośników energicznych brzmień i nocnych tańców, którzy będą mogli bawić się do białego rana.

Organizatorzy
Impreza „Dylane 2024” organizowana jest na boisku przy Domu Kultury w Rosnówku. Wydarzenie wspierają lokalne instytucje i organizacje, takie jak Gmina Komorniki, Gminny Ośrodek Kultury w Komornikach (GOK),Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji (GOSiR) w Komornikach oraz Sołtys i Rada Sołecka Rosnówko.

Zapowiada się niezapomniany dzień pełen wrażeń dla całych rodzin. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich do wspólnej zabawy i spędzenia tego dnia razem, w atmosferze radości i muzyki.

14 września 2024