Dzień ziemi

20 kwietnia 2024 | 11:00 - 13:00

**Świętujmy Dzień Ziemi w Centrum Tradycji i Kultury w Komornikach!**

W dniu 20 kwietnia 2024 roku, w godzinach 11:00 – 13:00, Centrum Tradycji i Kultury w Komornikach zaprasza wszystkich miłośników przyrody i ekologii na niezapomniane obchody Dnia Ziemi! To będzie czas pełen inspiracji, radości i zaangażowania, gdzie wszyscy razem będziemy celebrować piękno naszej planety i podejmować działania na rzecz jej ochrony.

Głównym punktem naszego wydarzenia będzie koncert talentów, podczas którego będziemy mieli okazję podziwiać różnorodność artystyczną naszej społeczności. Młodzi i utalentowani artyści zaprezentują swoje umiejętności wokalne, taneczne, muzyczne oraz teatralne, inspirowani duchem Dnia Ziemi i troską o naszą planetę.

Oprócz koncertu, na uczestników czekają także kreatywne eko warsztaty, gdzie będą mieli okazję eksperymentować z różnymi ekologicznymi technikami i materiałami, tworząc jednocześnie unikalne dzieła sztuki zainspirowane naturą.

Dla miłośników aktywności fizycznej i zabawy przygotowaliśmy również liczne gry i zabawy, które pozwolą nam wspólnie spędzić czas, integrując się jednocześnie z przyrodą i otaczającym nas środowiskiem.

To będzie wyjątkowy dzień, w którym wspólnie uczcimy naszą planetę i zobowiążemy się do podejmowania działań na rzecz jej ochrony i zachowania dla przyszłych pokoleń. Zapraszamy wszystkich do udziału w naszych obchodach Dnia Ziemi w Centrum Tradycji i Kultury w Komornikach – przyjdźcie, dołączcie do naszej społeczności i wspólnie z nami uczcijcie tę wyjątkową okazję!

Data: 20 kwietnia 2024 roku
Godziny: 11:00 – 13:00
Miejsce: Centrum Tradycji i Kultury w Komornikach

Niech to będzie dzień pełen radości, inspiracji i zaangażowania w ochronę naszej planety! Do zobaczenia na Świętowaniu Dnia Ziemi!