Iskry Niepodległej

20 marca 2024 | 10:00 - 22 marca 2024 | 18:00

„Iskry Niepodległej” to wyjątkowe wydarzenie, które zaprasza mieszkańców oraz gości do Gminy Komorniki na niezapomnianą podróż przez historię Polski.
Przez trzy dni, a dokładniej od 20 do 22 marca 2024 roku, w godzinach 10:00 – 18:00, przed budynkiem Centrum Tradycji i Kultury w Komornikach, ul. Kościelna 37 będzie można podziwiać niezwykłe historie Polaków, którzy odważnie zmieniali oblicze świata.

Będzie to niesamowite multimedialne widowisko, które przeniesie odwiedzających w czasie i przestrzeni. Wśród wizualnych efektów, dźwięków i interaktywnych elementów uczestnicy będą mieli okazję poznać sylwetki wybitnych Polaków, którzy swoim działaniem przyczynili się do niepodległości naszego kraju oraz mieli wpływ na historię całego świata.

Aby wziąć udział w tym niezwykłym wydarzeniu, konieczne jest wcześniejsze zapisanie się. Grupy do 25 osób będą wpuszczane co 30 minut, zapewniając każdemu uczestnikowi wygodne warunki i pełne doświadczenie. Dzięki temu każdy będzie mógł w spokoju i komforcie poświęcić uwagę każdemu szczegółowi prezentacji.

„Iskry Niepodległej” to nie tylko wspaniała okazja do poznania historii, ale także do refleksji nad dziedzictwem naszych przodków oraz nad naszą wspólną tożsamością narodową. Zapraszamy serdecznie do Gminy Komorniki, aby razem celebrować naszą historię i dziedzictwo, które kształtowały Polaków przez wieki.

Szczegółowe informację oraz zapisy:

zapisy@gokkomorniki.pl

Początek: