Spektakl Charytatywny dla Michałka

27 września 2024 | 18:00 - 19:00

„Bardzo Nieoczywista Bajka o Czerwonym Kapturku” – Spektakl Charytatywny dla Michałka**

27 września 2024 roku w Centrum Tradycji i Kultury w Komornikach odbędzie się niezwykłe wydarzenie, które połączy magię teatru z dobroczynnością. Zapraszamy dzieci i dorosłych na spektakl zatytułowany „Bardzo Nieoczywista Bajka o Czerwonym Kapturku”, który stanowi nietypową interpretację znanej baśni. Przedstawienie rozpocznie się o godzinie 18:00, a wstęp na nie to symboliczne cegiełki w cenie 20 zł od osoby dorosłej. Dzieci mają wstęp bezpłatny.

Spektakl ten jest częścią akcji „Gramy dla Michałka”, która ma na celu wsparcie młodego chłopca w walce z chorobą. Zebrane środki z wejściówek w całości zostaną przeznaczone na jego leczenie. Organizatorzy zadbali o to, aby przedstawienie było interesujące zarówno dla młodszej, jak i starszej publiczności, co czyni je idealnym sposobem na rodzinne spędzenie wieczoru.

Liczba miejsc na wydarzenie jest ograniczona, dlatego organizatorzy zachęcają do wcześniejszej rezerwacji. Zgłoszenia można dokonać telefonicznie pod numerem 618107449 lub mailowo na adres zapisy@gokkomorniki.pl.

Akcja odbywa się we współpracy z Drużyną Szpiku – organizacją wspierającą osoby chore na nowotwory. To wyjątkowa okazja, by przez udział w kulturze i sztuce przyczynić się do poprawy zdrowia Michałka.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu, które łączy dobrą zabawę z pomocą potrzebującym!

27 września 2024