Event Series Event Series: Dom Kultury „Klub” w Rosnówku

Wakacje pełne niespodzianek w Domu Kultury ,,Klub” w Rosnówku

19 sierpnia 2024 | 11:00 - 23 sierpnia 2024 | 15:00

Fascynujące Wakacyjne Warsztaty dla Dzieci w  Domu Kultury ,,Klub” w Rosnówku!

Gminny Ośrodek Kultury w Komornikach serdecznie zaprasza wszystkie dzieci na wyjątkowe wakacyjne warsztaty, które odbędą się w dniach od 19 do 23 sierpnia 2024 roku. To doskonała okazja, aby spędzić czas w kreatywny i rozwijający sposób, jednocześnie bawiąc się i ucząc nowych rzeczy!

Program Warsztatów

Eksperymenty Chemiczne
Podczas warsztatów dzieci będą miały okazję stać się małymi naukowcami. Zajęcia z eksperymentów chemicznych wprowadzą uczestników w fascynujący świat nauki, gdzie będą mogli przeprowadzać bezpieczne i ekscytujące doświadczenia, które z pewnością rozbudzą ich ciekawość i zainteresowanie chemią.

Rękodzieło
Rękodzielnicze zajęcia pozwolą dzieciom rozwijać swoje zdolności manualne oraz kreatywność. Pod okiem instruktorów uczestnicy będą tworzyć własne dzieła sztuki, które będą mogli zabrać ze sobą do domu. To świetna okazja, aby nauczyć się nowych technik i cieszyć się z własnoręcznie wykonanych przedmiotów.

Zabawy Plenerowe
Nie zabraknie również aktywności na świeżym powietrzu! Zabawy plenerowe to doskonała okazja, aby spędzić czas na łonie natury, aktywnie się bawić i integrować z rówieśnikami. Gry zespołowe, wyścigi i inne atrakcje zapewnią mnóstwo radości i ruchu.

Kino
W programie warsztatów przewidziane są również seanse filmowe. Dzieci będą mogły odpocząć i zrelaksować się, oglądając ulubione filmy w przyjaznej atmosferze. To doskonały sposób na chwilę wytchnienia po intensywnych zajęciach.

Warsztaty Kulinarne
Kulinarne przygody to kolejna atrakcja przygotowana dla uczestników warsztatów. Dzieci będą miały okazję poznać podstawy gotowania, przygotowywać smaczne i zdrowe potrawy, a także rozwijać swoje umiejętności kulinarne. Wspólne gotowanie to także świetna zabawa i nauka współpracy.

Szczegóły Organizacyjne

-Termin: 19-23 sierpnia 2024
– Godziny: 11:00 – 15:00
– Cena: 180 zł za turnus
– Zapisy: rosnowko@gokkomorniki.pl

Zapisz Swoje Dziecko Już Dziś!

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do jak najszybszego zapisania swojego dziecka na warsztaty.
To niepowtarzalna okazja, aby spędzić wakacyjny czas w sposób kreatywny, edukacyjny i pełen radości.

Początek:
19 sierpnia 2024 | 11:00