Warsztaty musicalowe

13 września 2024 | 15:00 - 18:00

🎭 Warsztaty Musicalowe w Gminie Komorniki! 🎭

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne Warsztaty Musicalowe organizowane w ramach naszego programu edukacji kulturalnej! Wydarzenie jest skierowane do uczniów szkół z terenu Gminy Komorniki i odbędzie się 13 września 2024 w:

CTiK Komorniki g. 15:00

Wydarzenie przeznaczone jest dla dzieci i młodzieży w wieku 7-15 lat.

Podczas warsztatów młodzież będzie miała okazję zanurzyć się w klimacie jednych z najpopularniejszych musicali wszech czasów – „Grease” i „Step up”. W ciągu intensywnego spotkania trwającego do 4 godzin, uczestnicy poznają największe przeboje tych klasycznych musicali, rozwijając swoje umiejętności wokalne, taneczne oraz aktorskie.

Nasze zajęcia poprowadzą znakomici artyści i pedagodzy sztuki:

🎤 Beata Duda – aktorka i pedagog tańca z Teatru Roma,

🎤 Anna Jankowska – wokalistka, pedagog i coach wokalu,

🎤 Dawid Mularczyk – artysta z TTZ.

Zajęcia będą realizowane z użyciem profesjonalnego nagłośnienia i instrumentów, co zapewni wysoki poziom artystyczny i techniczny.

Rejestracja na wydarzenie odbywa się poprzez formularz internetowy: https://forms.gle/3aSLFSd9BZv5jiwJA

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby odkryć swój talent i rozwijać pasję do musicali! Do zobaczenia na scenie! 🎶✨

13 września 2024