WIELKANOCNE SZALEŃSTWO

23 marca 2024 | 11:00 - 13:00

23 marca 2024r. w godz. 11:00 – 13:00 w budynku Centrum Tradycji i Kultury w Komornikach ul. Kościelna 37, odbędzie się WIELKANOCNE SZALEŃSTWO. Zapraszamy dzieci na świąteczne przedpołudnie pełne smaku i kreatywności. Dołącz do naszych wielkanocnych warsztatów z czekolady, mazurków i zdobienia jajek. Na starszych uczestników będzie czekać gra terenowa: Zapraszamy na niezwykłą przygodę wielkanocną, gdzie dzieci będą mogły wziąć udział w emocjonującej grze terenowej pełnej zagadek i tajemniczych skarbów! Nasze Wielkanocne Poszukiwania to nie tylko zabawa, ale także wyzwanie dla młodych umysłów, które będą musiały rozwiązać 10-15 zagadek, szyfrów i łamigłówek, aby dotrzeć do celu. Na każdej z stacji czekają na uczestników nowe wyzwania i tajemnicze skrzynki, które można otworzyć tylko po złamaniu kodu. Aby przejść do kolejnej stacji, dzieci będą musiały zbierać wielkanocne pisanki, które poprowadzą ich do ostatecznego celu – odnalezienia ukrytego wielkanocnego zajączka! Gra przeznaczona jest dla dzieci powyżej 7 roku życia, które potrafią czytać, ale zachęcamy do wspólnej zabawy także całymi rodzinami. Ważne jest, aby wszyscy uczestnicy byli obecni na instruktażu, który poprzedza start gry. Przygotujcie się na niezapomnianą przygodę, pełną radości, współpracy i kreatywności! Wielkanocne Poszukiwania czekają na Was!”

Obowiązują zapisy: zapisy@gokkomorniki.pl; 618 107 449
wstęp bezpłatny