XXX Dni Gminy Komorniki

25 maja 2024 | 16:00 - 23:30

W dniach 25-26 maja 2024 roku, na terenie Muzeum Rolnictwa i Przemysłu Rolno Spożywczego w Szreniawie, odbędą się XXX Dni Gminy Komorniki. To wyjątkowe wydarzenie, które co roku gromadzi mieszkańców oraz przyjaciół z sąsiednich miejscowości, aby wspólnie celebrować naszą lokalną społeczność.

W tym roku organizatorzy zapraszają do wspólnej zabawy już od godziny 16:00 w sobotę oraz od 14:00 w niedzielę. Informują też z ogromną przyjemnością, że do dyspozycji jest wyjątkowo piękny teren, co stwarza jeszcze większe możliwości na zorganizowanie ciekawych atrakcji dla wszystkich uczestników.

Wśród nich nie może zabraknąć Festiwalu Smaków Food Trucków. To prawdziwa uczta dla podniebienia, podczas której będzie okazja skosztować najróżniejszych potraw z całego świata. A na tych, którzy pragną chwili odpoczynku, czeka strefa chill out.

Dla najmłodszych przygotowano wiele wspaniałych atrakcji, takich jak karuzela wenecka, zamki dmuchane oraz warsztaty, podczas których będą mogli rozwijać talenty artystyczne. W sobotę czekają na nich m.in. warsztaty tworzenia makiet gminy Komorniki oraz obrazy z mchu, giga tor przeszkód XXL, a wieczorem niesamowity koncert z udziałem GRUBSONA oraz GROMEE. Natomiast w niedzielę, od godziny 14:00, na scenie wystąpią dzieci ze szkół i przedszkoli oraz inni utalentowani artyści. Nie zabraknie również warsztatów robienia wianków z żywych kwiatów, karmelarskiego show oraz możliwości stworzenia własnej eko gry.

Na dorosłych także czeka wiele niespodzianek, takich jak występy cyrkowców oraz wspaniały koncert zespołu MYSLOVITZ, który zakończy naszą imprezę.

Imprezę poprowadzi niesamowity Piotrek Bednarski, mieszkaniec Komornik, który zadba o niezapomnianą atmosferę. Będzie okazja do wspólnej zabawy, integrowania się ze społecznością.

25 maja 2024