Klub Kolekcjonerów Znaczków Turystycznych

„SĄ TYLKO DWA RODZAJE LUDZI:

CI, KTÓRZY ZBIERAJĄ ZNACZKI TURYSTYCZNE

ORAZ CI, KTÓRZY DOPIERO ZACZNĄ TO ROBIĆ."
 

To motto przewodnie nowo powstałego Klubu Kolekcjonerów  Znaczków Turystycznych  przy Gminnym Ośrodku Kultury w Komornikach. Pierwsze spotkanie odbyło się 29 września 2016 roku w Sali "PIWNICA". Inauguracji dokonał Dyrektor GOK p. Antoni Pawlik. Pokaźne grono "znaczkomaniaków" z terenu gminy Komorniki i okolic, obecnych, wyraziło wdzięczność za umożliwienie spotkań w stałym miejscu.

Kolekcjonerzy to grupa ludzi "pozytywnie zakręconych", aktywnych i lubiących turystykę w różnych formach - połączoną z ciekawym zwiedzaniem zabytków. Z punktu widzenia wieku to dzieci i młodzież, studenci, osoby w średnim wieku i seniorzy. Często całe rodziny lub pary. 

Przebywanie na łonie natury, wspólne spędzanie czasu na zwiedzaniu zabytków i zdrowym stylu życia - to atrybuty kolekcjonowania.

Kolejne spotkania odbędą się w każdy IV piątek miesiąca w Sali "PIWNICA" z tyłu budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Komornikach, ul. Stawna, o godz. 18.00.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem.

Krystyna Nowak-Górska (krystyna.gok@onet.pl)

 

               

 

Przypominam, że w dniu 24.09 (piątek), w Sali „PIWNICA” przy ul. Stawnej, odbędzie się kolejne spotkanie członków Klubu Kolekcjonerów w Komornikach.

W ramach zakończenia obchodów 5-lecia Klubu będzie szampan i tort ufundowany przez Sponsora.

Zapraszamy Przyjaciół i Sympatyków.

KLUBOWE NOWINKI

„Pomysł utworzenia klubu zrodził się wiosną 2016 roku. Dzięki poparciu i pomocy ówczesnego dyrektora GOK, we wrześniu  powstał Klub Kolekcjonerów Znaczków Turystycznych w Komornikach. Jest pierwszym i jedynym takim klubem w Polsce, Europie i na świecie.

Dzięki charakterystycznym, żółtym koszulkom jesteśmy rozpoznawani wszędzie, gdzie się pojawimy promując gminę Komorniki i Gminny Ośrodek Kultury.

Nie byłoby uroczystych obchodów 5-lecia Klubu, gdyby nie pomoc i wsparcie przedstawicieli  Urzędu Gminy, GOK-u, Biblioteki oraz wielu przyjaciół z różnych stron Polski.

Na uroczystości obecny był również prezes firmy Znaczki Turystyczne Polska oraz pan Hubert Adamek „człowiek orkiestra” tej firmy.

Wszystkim obecnym na klubowych urodzinach serdecznie dziękujemy za udział i dzielenie się radością wspólnie z nami.”