Wyniki konkursu fotograficznego pt. ,,Pocztówka z wakacji’’

Z przyjemnością prezentujemy wyniki konkursu fotograficznego „Pocztówka z wakacji”, zorganizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury i Gminę Komorniki. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, a uczestnicy nadesłali wiele pięknych i inspirujących zdjęć, które ukazują wakacyjne wspomnienia z różnych zakątków świata.

Komisja konkursowa miała trudne zadanie, ponieważ poziom prac był bardzo wysoki, a kreatywność uczestników zachwycała. Po długich obradach wyłoniono z przesłanych 19 fotografii zwycięzców w dwóch kategoriach: dzieci i dorośli.

Kategoria dzieci:

– I miejsce: Zuzia Białkowska

– II miejsce: Marianka Wiśniewska oraz Martynka Wiśniewska

– III miejsce: Julian Kopeć

Kategoria dorośli:

– I miejsce: Monika Mullak

– II miejsce: Grzegorz Śliwiński

– III miejsce: Paulina Wiśniewska

Serdeczne gratulacje dla wszystkich nagrodzonych! Dziękujemy za piękne prace, które wprowadziły nas w wakacyjny nastrój i pozwoliły na chwilę oderwać się od codzienności.

Komisja oceniająca, w skład której weszli:

Kuba Cichocki, Paulina Pniewska, Joanna Brychcy, Izabela Frąckowiak oraz Magdalena Górska, podkreśla, że poziom konkursu był bardzo wyrównany, a decyzje nie były łatwe. Wszystkie zdjęcia zasługują na uznanie za oryginalność i wyjątkową atmosferę, jaką udało się uchwycić na fotografiach.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i już teraz zapraszamy po odbiór nagród do siedziby Gminnego Ośrodka Kultury w Komornikach. Mamy nadzieję, że udział w konkursie był dla Państwa przyjemnym doświadczeniem, a zwycięzcy będą mieli jeszcze więcej inspiracji do fotografowania podczas przyszłych wakacji! Czekamy na Wasze prace w kolejnych edycjach konkursu!