XXXV Lecie WDK ,,Koźlak” w Chomęcicach

„Niech to będzie miejsce skupiające wszystkich mieszkańców” – to hasło przyświecało obchodom 35-lecia Wiejskiego Domu Kultury „Koźlak” w Chomęcicach.

Chomęcice, dzięki wspólnemu wysiłkowi mieszkańców i w trudnych warunkach materialnych, stworzyły własne centrum życia kulturalnego. Dzięki wsparciu gminy Komorniki oraz zaangażowaniu społeczności lokalnej, WDK „Koźlak” dynamicznie się rozwija, wzbogacając życie społeczne i kulturalne regionu. Od 35 lat oferuje szeroką gamę zajęć artystycznych, edukacyjnych i rekreacyjnych oraz organizuje liczne wydarzenia i imprezy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim pracownikom WDK „Koźlak” za ich ogromny wkład w rozwój oraz nieustanne zaangażowanie. Wasza praca i poświęcenie przyczyniają się do nieustannego wzbogacania życia kulturalnego naszej społeczności. Dzięki Wam WDK „Koźlak” jest miejscem, które inspiruje, edukuje i bawi, stanowiąc serce kulturalne Chomęcic.

Dziękujemy za Waszą pasję, kreatywność i oddanie, które każdego dnia sprawiają, że nasz ,,Koźlak” kwitnie i rozwija się.