Zapraszamy do Współpracy w Nowym Roku Kulturalnym 2024/2025!

Szanowni Państwo,

Z wielką radością i entuzjazmem pragniemy zaprosić wszystkich zainteresowanych do współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Komornikach w nadchodzącym roku kulturalnym 2024/2025. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły, inicjatywy i projekty, które mogą wzbogacić naszą ofertę kulturalną i przyczynić się do integracji oraz aktywizacji naszej lokalnej społeczności.

Kogo Szukamy?

Zapraszamy do współpracy artystów, instruktorów, twórców, animatorów kultury oraz wszystkie osoby i instytucje, które pragną dzielić się swoją pasją i umiejętnościami. Poszukujemy partnerów, którzy razem z nami chcieliby realizować:

• Warsztaty i zajęcia edukacyjne – od sztuki plastycznej, przez muzykę, taniec, aż po zajęcia techniczne i rękodzieło.
  • Wydarzenia kulturalne – koncerty, spektakle, pokazy filmowe, wystawy, spotkania autorskie.
  • Projekty społeczne i integracyjne – inicjatywy wspierające różnorodność, integrację międzykulturową oraz aktywność społeczną.

Jak Się Zgłosić?

Aby zgłosić swoją ofertę współpracy, prosimy o przesłanie szczegółowych propozycji na adres e-mail: oferty@gokkomorniki.pl. W zgłoszeniu prosimy o zawarcie następujących informacji:

1. Opis proponowanego projektu lub działania – krótki opis inicjatywy, jej celów oraz przewidywanych efektów.
  2. Profil zgłaszającego – informacje o osobie lub instytucji, doświadczeniu oraz dotychczasowej działalności.
  3. Proponowany harmonogram – sugerowane terminy realizacji projektu.
  4. Potrzeby techniczne i logistyczne – niezbędne zasoby, sprzęt oraz inne wymagania.

Termin Nadsyłania Zgłoszeń

Na zgłoszenia czekamy do 5 sierpnia 2024 r. Po upływie tego terminu, wszystkie nadesłane oferty zostaną dokładnie przeanalizowane, a wybrani kandydaci zostaną zaproszeni do dalszych rozmów i ustaleń szczegółowych.

Dlaczego Warto?

Współpraca z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Komornikach to nie tylko możliwość realizacji własnych pomysłów, ale również:

• Wsparcie merytoryczne i organizacyjne – oferujemy pomoc w planowaniu, promocji oraz realizacji wydarzeń.
  • Dostęp do nowoczesnej infrastruktury – nasze sale, pracownie i sprzęt są do dyspozycji naszych partnerów.
  • Budowanie lokalnej sieci kontaktów – współpracując z nami, masz okazję nawiązać relacje z innymi twórcami i organizacjami działającymi w regionie.

Serdecznie zapraszamy do przesyłania swoich ofert i liczymy na owocną współpracę, która wzbogaci naszą lokalną kulturę i przyniesie wiele radości oraz satysfakcji zarówno twórcom, jak i odbiorcom ich dzieł.