Zapytanie ofertowe na prowadzenie kawiarni w Centrum Tradycji i Kultury w Komornikach

Gminny Ośrodek Kultury w Komornikach  z siedzibą przy ul. Kościelnej 37, 62-052 Komorniki, ogłasza konkurs ofert na wynajem lokalu użytkowego o powierzchni 72,87 m2 mieszczącego się w budynku Centrum Tradycji i Kultury w Komornikach przy ul. Kościelnej 37, przeznaczonego na prowadzenie kawiarni na czas określony minimum 24 miesiące od daty zawarcia umowy z możliwością przedłużenia na kolejny okres.

Termin przejęcia lokalu przez najemcę ustala się na dzień 01.08.2024.

Minimalna stawka miesięcznego czynszu najmu wynosi 1200,00 zł netto (słownie jeden tysiąc dwieście złotych 00/100 netto). Do czynszu doliczony zostanie podatek VAT w wysokości 23% oraz opłaty eksploatacyjne.

Oferty należy składać w zamkniętej kopercie w nieprzekraczalnym terminie do dnia 24.06.2024r. do godz. 15.00,  osobiście lub pocztą na adres Gminny Ośrodek Kultury ul. Kościelna 37, 62-052 Komorniki (decyduje data wpływu do siedziby GOK).

Komisyjne otwarcie ofert nastąpi w dniu 25.06.2024r.

Ocena złożonych ofert nastąpi do dnia 28.06.2024r.

Informacja o wynikach konkursu przekazana zostanie do dnia 28.06.2024 w godzinach 8-15.

Pytania dotyczące szczegółów tego postepowania można przesyłać do dnia 17.06.2024 na adres mailowy administracja@gokkomorniki.pl, lub osobiście w siedzibie GOK w Komornikach przy ulicy Kościelnej 37. Odpowiedź zostanie udzielona w terminie do 3 dni roboczych.

Szczegółowe informacje dotyczące postępowania konkursowego, w szczególności regulamin konkursu, określający warunki i tryb wynajmu, dostępne są na stronie internetowej www.gokkomorniki.pl.

Zalacznik nr 1 do Regulaminu

Zalacznik nr 2 do Regulaminu – Umowa kawiarnia-wzor